B.U.L.E.R.

Bardzo Utalentowana Leszczyńska Ekipa Rowerzystów

Filmowy kanał B.U.L.E.R. w serwisie Youtube

Zapewne część z Was, przeglądając nasz dział Galeria, już zauważyła - od sezonu 2011 w opisach wycieczek pojawiły się także filmowe relacje z naszych wyjazdów. Nasze filmy można przeglądać bezpośrednio przy danym opisie (najczęściej u dołu strony, pod zdjęciami)), ale można też przejść na Youtube, na kanał filmowy B.U.L.E.R., gdzie umieszczone są wszystkie z nich. Polecam ;)

Właściwie to najlepiej zaprenumerujcie sobie nasz kanał na B.U.L.E.R. Youtube i oglądajcie na bieżąco umieszczane tam filmy ;)

Wikimapia.org - zdjęcia satelitarne Twojej okolicy

Stronę Google Maps widział pewnie każdy. Ale pod tym adresem kryje się jej inna (moim zdaniem ciekawsza) wersja. Pozwala ona na przeglądanie na konkretnych lokacjach opisów miejsc zaznaczonych i opisanych przez zarejestrowanych użytkowników tego serwisu. Po kliknięciu w odpowiedni, zaznaczony ramką obszar, często można obejrzeć ciekawe zdjęcia danego miejsca. Link, który zamieściłem wskazuje miejsca na mapie Leszna, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zobaczyć np. jak wygląda obecnie z kosmosu była elektrownia atomowa w Czernobylu lub opuszczone koło niej miasto Prypeć, albo najbardziej intrygujące miejsce tamtego rejonu tzw. Czernobyl 2 zwane też Okiem Moskwy (teoria na temat tego, czym ten obiekt mógł być znajduje się tutaj!)