B.U.L.E.R.

Bardzo Utalentowana Leszczyńska Ekipa Rowerzystów

PLFoto - strona dla lubiących fotografować

Nooo, może niekoniecznie tylko fotografować. Jest tam wiele fajnych zdjęć, na których każdy może zawiesić oko ;).

Kilka lat temu założyłem na tej stronie swój profil. Można powiedzieć, że od czasu, kiedy posiadam aparat z każdym tygodniem przybywa tam moich zdjęć. Chcesz je obejrzeć? W takim razie zapraszam na PLFoto: użytkownik MayaQ.

Tutaj z kolei możecie zapoznać się z twórczością fotograficzną naszego Kolegi Darka, który (jak zapewne zauważyliście) pozwolił nam na wykorzystanie jednego ze swoich zdjęć na naszej stronie.

Jak wyczyścić matrycę w lustrzance

Kolejna ciekawa strona, której tematyka powinna zainteresować osoby posiadające cyfrowe lustrzanki. W trakcie użytkowania tego typu aparatów, z czasem, zaczyna się obserwować na zdjęciach popielate plamki. To właśnie jest oznaka zabrudzenia matrycy aparatu. Mamy wtedy dwie możliwości: albo wysłać aparat do serwisu, który tym się zajmie, albo... spróbować wyczyścić matrycę samemu. Jest to w sumie dość ryzykowne, ale oszczędza się wtedy i czas i pieniądze.

Szeroki kadr - strona dla miłośników fotografii

Tak właśnie nazywa się strona, którą niedawno znalazłem w sieci.Przyda się każdemu miłośnikowi fotografii, a już na 100% początkującym. Jest tam opisanych wiele tematów: począwszy od tego Co to jest lustrzanka, poprzez opisy różnorodnych technik fotografowania, aż po obróbkę plików RAW. Strona Szeroki kadr ukrywa się pod tym linkiem.