B.U.L.E.R.

Bardzo Utalentowana Leszczyńska Ekipa Rowerzystów

15 sierpnia 2013 - Mosty na Baryczy w Osetnie i Ryczeniu

Miniatura galerii

Pamiętacie jak w pewnym opisie wycieczki (hm... chyba to było w sprawozdaniu z wyjazdu do Starego Bojanowa i Morownicy w 2011 roku) stwierdziliśmy z Darkiem, że jakoś tak ciężko nam się zgadać na wspólny wyjazd? Nie inaczej jest w tym roku. Zbliżał się długi weekend, nie mieliśmy nic innego w planach, zdecydowaliśmy się więc na plener.

Kilka dni wcześniej pokazywałem Darkowi most nad Baryczą, który kiedyś zobaczyłem jadąc w stronę przeprawy na Odrze w Ciechanowie. Temat nas zainteresował - dlatego zdecydowaliśmy, że jedziemy w tamte rejony.

Czytaj więcej...

14 kwietnia 2013 - pierwsza w tym roku wyprawa do Klonówca i Goniembic

Jak zapewne każdy zauważył - zima w tym roku trzymała nas baaaardzo długo w okowach śniegu i mrozu. Właściwie to trudno było tego nie zauważyć: każdy spoglądał za okno i do kalendarza i tylko psioczył, bo z daty wynikało, że już dawno powinno być zielono, a tu... wszędzie biało. Przyznam szczerze, że na koniec byłem już wyjątkowo zły na aurę, że w ten sposób zakpiła sobie z nas w tym roku. Nogi aż świerzbiły, żeby sobie trochę poszaleć na rowerze, a tu nic z tego.

Czytaj więcej...